Güncel Haberler

6/recent/ticker-posts

TARSUS SPOR CAMİASININ MERHUM DUAYENİ NİZAYİ OKSAL VEFATININ 2. YILINDA DUALARLA ANILDI

 

Futbolun duayeni Niyazi Oksal vefatının 2.yıl dönümünde Tarsus  Şehir mezarlığındaki başında dualarla anıldı. Sevenleri ve spor camiasından bazı isimler , Niyazi Oksal'ı rahmet ve  özlemle anarken ardından yapılan dualara amin dediler. 

Halit Türkoğlu'nun okuduğu Kur'an-ı Kerim ve ardından yaptığı dualarla  Niyazi Oksal yad edildi. 

TİY eski yöneticilerinden ve Ticaret ve Sanayi  Odası genel sekreter yardımcılarından Salih Erdoğan diğer arkadaşları ve spor camiası adına Oksal'ın kabrine çiçek koyarken, TİY efsane futbolcularından Mehmet (Memik) Ertanıroğlu ise geçen 4 yıl Niyazi Oksal adına düzenlenen turnuva için yaptırılan kırmızı  beyaz formayı getirerek, mezarı üzerine bıraktı. 

Burada ayrıca Mersin TÜFAD başkanı TİY eski oyuncuyu Mesut Bilir, yine Mersin'den TÜFAD başkan yardımcısı Abdullah bey, TİY eski oyuncularındanYasin Evkuran, Murat Gündeş, Murat Üçaş, TİY basın sözcüsü, TİY 2. başkanı ve halen Tarsusspor kulübü başkanı olan Hakan Canan Can, Reşadiyespor kulübü ve MEDYAD adına Yakup Boncuk, Tarsusgücü adına antrenör Onur Biçer, Yıldırımspor adına Mehmet Sandal, Ömer Cülük, gazeteci Sami Harunlar katılarak dua etti.

Yorum Gönder

0 Yorumlar