Güncel Haberler

6/recent/ticker-posts

CHP’Lİ ALİ UYAN , ALİ BOLTAÇ VE İLÇE YÖNETİMİ HALKIN VE ESNAFIN İÇİNDE

CHP’Lİ ALİ UYAN , ALİ BOLTAÇ VE İLÇE YÖNETİMİ HALKIN VE ESNAFIN İÇİNDE 

Tarsus'ta Cumhuriyet Halk Partisi’nin farklı kademelerinde yer alan yöneticileri, saha çalışmalarını sürdürüyor. CHP’li yöneticiler esnaflarla da sık sık bir araya geliyor. 

CHP Mersin İl Yöneticisi Mahmut Özküçük, CHP Tarsus İlçe Yöneticileri Haluk Gülbahar ve Kadir Doğan, Mersin Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi ve İmar A.Ş. Genel Müdürü Ali Uyan, Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi ve Tarsus Koordinasyon Sorumlusu Ali Boltaç, Tarsus Belediye Meclis Üyesi Aydın Polat, Cumali Gören, Faruk Dalkılınç, Gürbüz Günaştı, CHP Tarsus İlçe Gençlik Kolları Başkanı Adil Bal ve ilçe Gençlik Kolları yöneticileri, Kurultay Delegesi Sıtkı Dev, MESKİ Doğu İşletmeler Daire Başkanı Önder Yandımata ile birlikte Tarsus Otogar esnafını ve MESKİ'yi ziyaret ettiler. 

Başkan Vahap Seçer’in selamlarının da iletildiği ziyaretler sırasında otogar esnafının, özellikle pandemi döneminde uygulanan kısıtlamalar nedeniyle yaşadıkları sıkıntılar dile getirildi. 

Toplumun değişik kesimleriyle bir araya gelen ve ziyaretlerini sıklaştıran CHP’li yöneticiler, hükümet tarafından acilen esnaflara destek olunması gerektiğini vurguladılar. 

CHP’li yöneticiler MESKİ Tarsus - Çamlıyayla Şube Müdürlüğü’ne bağlı Teknik Ekipler Şefliği’ni ziyaret ettiler. Burada yapılan çalışmalarla ilgili olarak bilgi sunumu yapılıp, özellikle devam eden projelerin son durumu hakkında bilgi verildi.

Yorum Gönder

0 Yorumlar