Güncel Haberler

6/recent/ticker-posts

TARSUS İDMANYURDU BAŞKAN ADAYI ŞAHİN KIRBIYIK, BASINLA BİR ARAYA GELDİ

TARSUS İDMANYURDU BAŞKAN ADAYI ŞAHİN KIRBIYIK, BASINLA BİR ARAYA GELDİ
.. Tarsus İdmanyurdu’nda başkan adayı olduğunu açıklayan Tarsuslu işadamı Şahin Kırbıyık, basınla bir araya geldi.

Zorbaz Otel’de kahvaltılı basın toplantısı yapan Kırbıyık’ın açıklamaları sırasında ağabeyi Cumali Kırbıyık, Tarsus İdmanyurdu taraftarlar derneği (TİY TADER) Onursal başkanı Özer Alp , Kırbıyık A.Ş. genel müdürü Aydın Demiray ve Yusuf Tan da hazır bulundu.

Toplantı öncesi Tarsus İdmanyurdu’nda başkan adayı olduğunu açıklayan işadamı Şahin Kırbıyık, Cumhuriyetle yaşıt kulübün daha büyük başarılar elde etmesi için başkanlığa talip olduğunu söyledi ve “Elbirliği ile bu takımı daha üst kategorilere yükselteceğiz” dedi.

Kırbıyık, basın mensuplarının da değişik sorularını cevaplandırdı ve “Bu şehre vefa borcum var. Tarsus idmanyurdu’nun başarılı olması ve layık olduğu yere gelmesi için elimizi taşın altına koyuyoruz.

Para problemi yok. TİY adına Futbol akademisi açıp altyapıya önem vereceğiz ve bir Altınordu modelini Tarsus’ta uygulayacağız. Daha önceden bazı yanlış anlaşılmalardan dolayı süreç gecikti. İnşallah yönetimin kongre kararı almasının ardından Mart ayının ilk yarısında kongremizi yapıp yönetimde yer aldığımızda bu takım için daha büyük harcamalar yapacağız” dedi.

Kırbıyık, toplantıya katılan basın mensuplarının sorularına cevap verirken, basının önemine değindi ve destek istedi. Toplantı sonunda basınla hatıra fotoğrafı çektirildi.

Yorum Gönder

0 Yorumlar